Вівторок, 27.02.2024, 23:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Хрестителівський НВК

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота пришкільного оздоровчого табору "Сонечко"

Загальна мета роботи табору: організувати відпочинок та оздоровлення дітей в період літніх канікул, спрямувати їх діяльність в загальнопозитивній якості людини-учня. На основі методичних рекомендацій методичної літератури, творчості й ентузіазму вчителів, вихователів в Хрестителівському НВК запланований і реалізований план дій для досягнення даної мети. Увага щодо контингенту учнів акцентувалася, насамперед, на дітях з малозабезпечених ,багатодітних сімей, на талановитих дітях. Головним і найважливішим завданням педагогів було збереження здоров'я учнів та запобігання ними нещасних випадків при перебуванні не тільки в таборі, але й домашніх умовах. Повсякденно велися бесіди з учнями на основі перегляду документальних фільмів про небезпеку кишкових захворювань, поведінку біля водоймищ, у лісі, при екстримальних погодніх умовах, про правила дорожнього руху і пожежної безпеки. План роботи пришкільного табору був побудований з урахуванням усіх психологічних особливостей учнів. Для того, щоб дітям було цікаво відпочивати, нами було розроблено основні напрямки роботи для виховання у дітей навичок здорового способу життя та військово – спортивне виховання. Серед видів і форм діяльності особлива увага була приділена наступним формам:

 Організаційно-громадській ( презентація загонів табору, виконання доручень, щоденно відбувалися підсумки табірного дня);

 Санітарно-оздоровчій ( виконували санітарно-гігієнічні вимоги, дотримувалися розпорядку дня);

 Військово-спортивній ( зарядка, спортивні змагання);

 Пізнавальній ( екскурсії, конкурси, спостереження за довкіллям);

 Художньо-творчій ( концерти, розважальні програми);

 Трудовій;

 Ігровій. Усі вихователі вміло організували роботу в таборі « Сонечко» .

Під час роботи було враховано та задоволено потреби кожної дитини. Професіонали – вихователі талановито зацікавлювали та розвивали творчі здібності учнів, а це головне завдання роботи табору. Завдяки таким вмінням у таборі були створені відносини взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодопомоги між дітьми та вихователями. Національно- патріотичне виховання Щоденно робота табору була побудована на засадах національно-патріотичного виховання школярів. Діти дізнавалися про культурну й духовну спадщину українського народу – співали українських пісень, розказували вірші, ділилися звичаями та традиціями окремих родин. На яскравому прикладі з життя козаків було проведено виховний захід « Козацькі розваги». Духовність В процесі виховання школярів велика увага приділялася товариськості, дружбі, любові до ближнього, моральним цінностям людини. Естетичне виховання – відчуття прекрасного. В даному напрямку проводилися заходи: конкурс дитячого малюнку « Малюнок на асфальті», конкурс на найкращий віночок із польових квітів. Діти захоплююче переглянули добірку мультимедійних фільмів. Улюбленою розвагою вихованців було виконання пісень за принципом «караоке» і весела дискотека. Світ навколо нас Ряд заходів, а саме, екскурсії мальовничими куточками села, конкурси акторської майстерності, змагання « Нумо, хлоп'ята», вікторина «Лікарські та отруйні рослини нашого села» - спрямовували школярів до шанобливого ставлення всього, що нас оточує. Рух – запорука здоров'я Основне завдання табору – оздоровлення дитини. Відтак, щоденна зустріч з вихованцями розпочиналася спортивною зарядкою. Значна увага приділялася рухливим іграм та вправам протягом усього дня. Впродовж роботи табору проведено ряд спортивних змагань та турнірів. До вподоби малюкам були « Третій зайвий», « Квач», « Школярі», « Кошеня і мишка», «Шишки, жолуді, горіхи » та інші. Набуті своїми вмінням, навички і талант вихованці виявляли у заключній лінійці. Щиро дякували своїм наставникам за цікаво проведений час. У таборі оздоровилося і відпочило 48 учнів з 1 -6 клас. У роботі табору приймали участь: педагог-організатор Карпенко О.Б. , соціальний педагог Росенко О.М., вчителі початкових класів Сивець Л.Є., Черінько Л.М., Піхоцька Т.Г., вчитель музики Самсоненко А.В.

Керівник табору Чорногор І.О. Директор НВК : Бурган М.А.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829